Do góry

News

Medycyna estetyczna - lekarz czy kosmetolog

Botox Plewiska

Zastanawiasz się nad pierwszym zabiegiem usuwającym zmarszczki? Wiele słyszałaś o: “kurzych łapkach”, “lwiej zmarszczce” czy “zmarszczkach palacza”. Zastanawiasz się czy i ten problem Ciebie dotyczy? Jeżeli tak, koniecznie zapisz się na konsultacje i dowiedz się więcej…

Przeczytaj cały artykuł
Piękna kobieta

Promocje na grudzień 2019

Grudzień to szczególny okres. Zimno za oknem, zdecydowanie krótsze dni powinny nastrajać nas negatywnie. Ale na szczęście tak nie jest. Okres przedświąteczny sprawia, że każdy z nas chce kogoś obdarować czymś szczególny. Dlatego i my podarujemy Wam kochani klienci szczególne promocje. Spośród całej oferty skupiamy się na zadbanie o Wasze piękno i zdrowo wyglądającą skórę. Mezoterapia, usuwanie przebarwień, a może zabieg bankietowy? Koniecznie sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy w promocjach na grudzień 2019.

Przeczytaj cały artykuł

Promocje na październik 2019

Jest już pewne, że za oknami gościmy prawdziwą jesień. Dzień staje się coraz krótszy… za oknem coraz częściej pojawia się deszcz. Piękna Polska Jesień zawitała na dobre. W zabiegach kosmetycznych jest to idealny moment na wykonanie głębszych peelingów, dogłębnego złuszczenia skóry i nawilżenia. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów skomponowaliśmy nowy zestaw promocji, dzięki którym Wasza skóra będzie perfekcyjnie zadbana.

Przeczytaj cały artykuł

Masażysta/Fizjoterapeuta – poszukiwany do współpracy

W związku z aktywnym rozwojem gabinetu Bently Beauty w Plewiskach poszukujemy masażysty lub fizjoterapeuty do współpracy.

Aktualnie posiadamy 1 nowe pomieszczenie, wraz z bezpośrednim dostępem do łazienki z prysznicem, które podnajmiemy masażycie lub fizjoterapeucie posiadającego własną bazę klientów/pacjentów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy począwszy od:

  • podnajęcia pomieszczenia
  • umowy na zlecenie na bazie 40% prowizji

W ramach współpracy oferujemy również:

  • umieszczenie wizytówki na stronie www.bently.com.pl
  • reklamę na FunPage’u i Instagramie (posty, wydarzenia, zdjęcia, filmy)
  • publikację wpisów tematycznych na blogu

Więcej informacji pod numerem: +48 697 750 769

promocje na kwiecień 2018

Promotions for August 19′

Half of the holidays is already behind us. Some people have managed to already rest, while others are just getting ready to relax. We do not slow down the pace, we care about your good appearance and comfort. In the August promotion you will find treatments that will take care of your appearance, let you meet our new
employees and forget about epilation or chipping nail polish while relaxing at the pool or beach.

We hope you enjoy this month’s offer. Welcome ..

Przeczytaj cały artykuł

[ssbp]