Do góry
Zabiegi pielęgnacyjne na stopy

Karnawałowe SOS dla Twoich stóp

Karnawał to dla wielu z nas okazja do całonocnych zabaw na parkiecie. Planując kreację na bal lub imprezę w klubie, panie najczęściej wybierają efektowne sukienki, której niedołączonym elementem są
niebotycznie wysokie szpilki. Taki zestaw sprawia, że czujemy się i wyglądamy naprawdę pięknie.
Pamiętajmy jednak, że podczas zabawy może nas spotkać problem związany z otarciami , pęcherzami czy odciskami, nawet jeżeli wysoki obcas to dla nas codzienność. Aby zadbać o komfort stóp, zabezpieczmy najbardziej narażone na urazy miejsca!

SOS dla stóp

Przed problemami takimi jak odciski, czy otarcia nasze stopy skutecznie zabezpieczą ortezy z żelu.

Różnorodność dostępnych modeli pozwala na ochronę stopy na kilka sposobów, skupiając się na przykład na przedstopiu czy piętach.

Jednak! Kiedy po powrocie do domu z przyjęcia stopy bolą i pieką, szybki ratunek i natychmiastową ulgę przyniosą odpowiednie kosmetyki – my polecamy kosmetyki marki Allpresan!

Rewelacyjną formą ,, pierwszej pomocy poimprezowej ” czyli SOS dla stóp jest przygotowanie relaksującej kąpieli stóp z wykorzystaniem dodatku do kąpieli Fuss Spezial 3.  Wykonanie peelingu ( PediONE balance) oraz nałożenie odpowiednio dobranej pianki sprawi Ci podwójną przyjemności i uglę.

 

Przygotuj swoje stopy do karnawału

Dopiero wybierasz się na karnawałową zabawę? Świetnie. Przygotuj swoje stopy już dziś i przetańcz radośnie całą noc.

Coraz więcej osób skarży się na problemy związane ze skorą i paznokciami stóp, które w okresie jesienno-zimowym ukrywane są pod warstwą ciepłych skarpet i obuwia.

Pękające pięty, modzele, nadmiernie zrogowaciała skóra na podeszwach pięt czy wrastanie paznokci sprawiają, że nasze stopy nie tylko wyglądają nieatrakcyjnie, ale często sprawiają nam ból podczas chodzenia.

Jeżeli cierpisz na którąkolwiek z powyższych dolegliwości – uwierz nam – szpilki i taniec do białego rana mogą tylko pogorszyć sytuację.

Nie odmawiaj sobie jednak przyjemności! Już dziś zapisz się na wizytę do naszej specjalistki od podologii – Pani Pauliny

 

Karnawałowe SOS dla stóp – recepcja: +48 697 750 769.

 

Dzięki profesjonalnej opiece nie tylko zatańczysz tej nocy, ale trwale pozbędziesz się problemu!

 

 

 

[ssbp]