Do góry
Kremy do rąk Indigo Nail Lab

Nowość – zapachowe kremy do rąk Indigo Nail Lab

Czujesz się kobieco kiedy Twoje paznokcie są idealnie pomalowane? Zakochałaś się w żelach, hybrydach a może zwykłych lakierach? Bez względu na wszystko nie możesz zapomnieć również o pielęgnacji skóry Twoich dłoni. Zapachowe kremy do rąk od Indigo Nail Lab to nie tylko skuteczna pielęgnacja i zapobieganie starzeniu się skóry dłoni! To również przyjemność z samego stosowania…

 

Zalety stosowania kremów do rąk Indigo Nail Lab:

  • Intensywne nawilżenie i natłuszczenie skóry  dłoni. Dzięki zawartości D-pantenolu, masłu Shea i olejowi słonecznikowemu Twoje dłonie zawsze będą przyjemnie i miłe w dotyku.
  • Piękny zapach przypominające Twoje ulubione perfumy będzie ulatniał się przy każdym machnięciu dłonią. Poczuj jak zapach rozpieszcza Twoje zmysły.
  • Pojemność dostosowana do Twoich potrzeb. Potrzebujesz kremu do rąk, który pragniesz trzymać w torebce? Wybierz ten o pojemności 30 ml aby nie zabierał zbyt dużo miejsca. Chcesz postawić go obok umywalki? Wybierz ten o pojemności 100 ml lub 300 ml.
  • Higiena i ergonomia zastosowania. Kremy do rąk Indigo Nail Lab to kremy w pojemnikach z pompką. Oznacza to,  że podczas regularnego stosowania zawartość opakowania nie utlenia się, a Ty dozujesz odpowiednią ilość kremu.
[ssbp]