Do góry
Kosmetyki po depilacji LYCON

Skuteczny preparat zapobiegający wrastaniu włosów

Czy po goleniu lub depilacji odczuwasz dyskomfort? Czy często zmagasz się z bolesnymi, zaczerwienionymi krostami? Jeśli tak to oznacza to, że masz problem z wrastaniem włosów i zapaleniem okołomieszkowym. Jak sobie z tym radzić? Mamy dla Ciebie profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry po depilacji, które pomogą Ci zapomnieć o tym uciążliwym problemie. Od dziś możesz skutecznie zapobiec wrastaniu włosów po goleniu i depilacji!

 

Kosmetyki do pielęgnacji skóry po depilacji marki LYCON mają wiele zalet:

  •  zapobiegają wrastaniu włosów
  •  łagodzą ewentualne stany zapalne mieszków włosowych
  •  opóźniają wzrost włosów.

 

Zestaw łagodzący podrażnienia skóry po goleniu i depilacji oraz zapobiegający wrastaniu włosów składa się z trzech produktów:

 

Anti Bump Foaming Gel

Mydło w żelu o działaniu antybakteryjnym z arniką, nagietkiem i wyciągiem z cytrynowego drzewa herbacianego. Minimalizuje niekorzystny wygląd wrośniętych włosów, przebarwień i zablokowanych ujść gruczołów łojowych.

 

(Pojemność: 250 ml, cena: 75 zł)

 

Ingrown X-It Solution

Preparat zapobiegający wrastaniu włosów i łagodzący objawy zapalenia mieszków włosowych. Zawiera kwas salicylowy, mlekowy, alantoinę i arnikę. Delikatnie złuszcza i nawilża skórę. Łagodzi objawy wrastania włosów, a stosowany regularnie skutecznie zapobiega powracaniu problemu. Zalecany do stosowania zarówno do twarzy i jak i ciała.

 

(Pojemność: 125 ml, cena: 100 zł)

 

Tea-Tree Soothe

Balsam antybakteryjny z wyciągiem z drzewa herbacianego.

Lekki, bardzo łatwo się wchłania nie pozostawiając tłustych plam. Zawiera wyciąg z róży, rumianku oraz ekstrakt z cytrynowego drzewa herbacianego cenionego ze względu na działanie antybakteryjne. Odżywia, nawilża, pomaga zlikwidować wrastające włoski, nie blokując porów skóry.

 

(Pojemność: 250 ml, cena: 75 zł)

[ssbp]