Do góry
medi-raty

Nowa forma płatności w Bently Beauty – MediRaty – skorzystaj z okazji tu i teraz!

Czasami są zabiegi kosmetyczne i estetyczne, z których chcielibyśmy skorzystać, ale ich cena przekracza nasze możliwości? W pakiecie zawsze jest taniej – więc dlaczego nie skorzystać z okazji, skoro marzymy o gładkich, smukłych pozbawionych cellulitu nogach, twarzy bez zmarszczek, pięknych, pełnych ustach, profesjonalnie wykonturowanych brwiach i oczach, albo bujnych włosach na głowie i to do lata! Nie zawsze posiadamy odpowiedni zasób gotówki. Co więc zrobić – by już od dziś zadbać o swoje piękno? W Bently Beauty znaleźliśmy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Nie ma co ukrywać, że większość skutecznych zabiegów niesie za sobą wysokie ceny. Dodatkowo, niektóre z nich należy wykonywać w serii. Do lata, ślubu, pokazu pozostaje już niewiele czasu, a Ty już dziś chcesz rozpocząć walkę o swoje piękno? A może akurat oferta pakietu zabiegów, który Cię interesuje jest w idealnie dobrej cenie akurat w tym miesiącu, że aż grzech nie skorzystać? Niestety w budżecie domowym na ten miesiąc nie uwzględniliśmy swoich potrzeb? Co zrobić? Skorzystać z MediRat!

medi-raty

 

Jak skorzystać z usługi MediRaty?

  1. Zapraszamy Cię na konsultację do naszego gabinetu, na której przygotujemy dla Ciebie ofertę zabiegów uwzględniających Twoje potrzeby. Dokonamy dokładnej wyceny tak, abyś jasno i zwięźle miał/-a przedstawiony każdy zabieg i poszczególne ceny.
  2. Jeżeli wiesz już z jakich zabiegów chciałbyś skorzystać zapraszamy na stronę MediRat: https://online.mediraty.pl/index.php?klinikain=2738 w którym możesz wypełnić wstępny wniosek – jest on całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący!
  3. W określonym przez Ciebie czasie skontaktuje się z Tobą wyznaczony agent MediRat i udzieli szczegółowych informacji.
  4. Po zawarciu umowy i otrzymaniu jej portal możesz śmiało umówić się na zabieg i skorzystać z pierwszej usługi. Ty korzystasz, czujesz się piękniej, a w określonym przez Ciebie czasie regularnie dokonujesz płatności, które praktycznie nie obiążają Twojego budżetu domowego.
  5. Brzmi ciekawie? Przekonaj się jakie to proste!
[ssbp]
X