Do góry

Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy – marzenie o pięknych włosach

Kto nie marzy o pięknych, grubych i lśniących włosach? Zdrowa skóra głowy i bujne włosy są marzeniem wielu osób. Co najważniejsze – jest ono jak najbardziej do zrealizowania. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni zabieg, który pomoże osiągnąć widoczne rezultaty. Jednym z nich jest mezoterapia skóry głowy. Często jest to również najlepszy ratunek dla osób, których włosy są zniszczone, wypadające, albo stają się coraz rzadsze. Po serii zabiegów, już  w przeciągu 3 miesięcy zauważyć można wyraźną poprawę.

Piękna, dojrzała kobieta, uśmiech.

Mezoterapia igłowa głowy – Poznań

Niewątpliwie jednym z najskuteczniejszych zabiegów na owłosioną skórę głowy, jest jej mezoterapiaZabieg ten intensywnie odżywia mieszki włosowe, charakteryzuje się dużą skutecznością i bardzo niskim ryzykiem wystąpienia jakichkolwiek efektów niepożądanych czy też reakcji alergicznych.

Jak dokładnie działa mezoterapia na włosy?

Oczywiście zanim podejmie się ostateczną decyzję dotyczącą wykonania mezoterapii na włosy, jak najbardziej należy wiedzieć, w jaki sposób ona działa. Dlaczego jest aż tak polecana i jak wykorzystać ją w 100%, aby na pewno zauważyć i poczuć jej rezultaty? Przede wszystkim mezoterapia na włosy pozwala zahamować ich wypadanie i pobudza pracę mieszków włosowych. Dzięki wykorzystanym w mezoterapii igłowej składnikom aktywnym, włosy rosną zdrowe, mocne i odżywione. W ten sposób można poprawić kondycję swojej skóry głowy, a także wygląd. Zabieg polega na iniekcji indywidualnie dobranych substancji odżywczych, bezpośrednio do warstw skóry. Sama mezoterapia ma również wpływ na pobudzenie mikrokrążenia skóry głowy, pobudzenie syntezy kolagenu, oraz nawilżenie i odżywienie skóry. Same plusy dla każdego, kto marzy o pięknych włosach.

Mezoterapia włosów cena

Wiele osób, decydując się na konkretny zabieg, z całą pewnością pod uwagę bierze również jego cenę. Warto wtedy wiedzieć, na jakim mniej więcej poziomie plasuje się mezoterapia włosów. Cena za wykonanie mezoterapii owłosionej skóry głowy, jest niższa w porównaniu z na przykład zabiegiem mezoterapii całej twarzy. Cena nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę wymierne i zauważalne efekty takich zabiegów. Widoczne są one już nawet po jednorazowym zabiegu, choć oczywiście poleca się wykonanie całej ich serii, dla uzyskania i utrzymania lepszego rezultatu. Podane ceny dotyczą pojedynczych ampułek. Ilość ampułek wykorzystywana w trakcie zabiegów i plan terapii jest indywidualnie ustalany z kosmetolożką.

Zapraszamy do kontaktu i zapisów! 

[ssbp]