Do góry
zabieg-na-twarz-advanced-biogen

Promocje na zabiegi kosmetyczne – październik 2017

Październik jest idealnym momentem aby zadbać o skórę po lecie. Zabiegi kosmetyczne ze specjalnymi rabatami w tym miesiącu mają za zadanie nawilżyć skórę, złuszczyć ją i zregenerować. Do tego dodajemy odrobinę szaleństwa – przedłużanie rzęs w specjalnej cenie.

Promocje na zabiegi kosmetyczne – tylko w październiku!

Z myślą o pielęgnacji cery po wakacjach w październiku postawiliśmy na złuszczanie i nawilżanie. Mikrodermabrazja diamentowa świetnie i delikatnie usunie nadmierne zrogowacenia, sprawiając, że cera będzie wyglądała świeżo i pięknie. Mezoterapia przywróci odpowiedni poziom nawilżenia. Przedłużanie rzęs sprawi, że będziesz uwodzić spojrzeniem.

Oczywiście nie zapominamy także o dole Waszego ciała. Długie spodnie i zakryte buty wcale nie zwalniają Was z posiadania gładkich nóg i pięt.

Mamy nadzieję, że ten zabiegi przypadną Państwu do gustu i z przyjemnością skorzystają Państwo z oferty, którą przygotowaliśmy:

 

1) Mikrodermabrazja twarzy i szyi + masaż + maseczka + ampułka w cenie 130 zł
2) Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 w cenie 115 zł
3) Mezoterapia igłowa twarzy w cenie 150 zł
4) Pedicure frezarkowy w cenie 75 zł
5) Depilacja woskiem Lycon Strip Wax całych nóg w cenie 60 zł

Czas trwania promocji to 1-31 października 2017 roku. Promocja nie łączy sie z innymi rabatami, zniżkami, promocjami. Na zabieg należy umówić sie wcześniej za pośrednictwem recepcji on-line  lub telefonicznie +48697750769.  Zabiegi promocyjne muszą byc wykorzystane w październiku. Nie ma możliwości zakupu ich w ramach tradycyjnych Voucherów z 3 miesięcznym okresem ważności.

[ssbp]
X