Do góry
regulacja brwi u mężczyzn

Regulacja brwi u mężczyzn

Chociaż w dalszym ciągu pojawianie się mężczyzn w gabientach kosmetycznych należy do rzadkości, to jednak współczesne media nie pozostawiają suchej nitki na tych, którzy tego unikają. Korzystanie z zabiegów kosmetycznych z rozwagą nie zmieniają osobowości Panów. Nie stają się nagle zniewieściali. Dbanie o higienę i własny wygląd jest oznaką dojrzałości, perfekcjonizmu, a także symbolem idealnego zarządzania czasem i budżetem. Zadbany mężczyzna to w opinii wielu kobiet pewny siebie samiec alfa, który skoro potafi zadbać o siebie, zadba również o rodzinę.

Regulacja brwi u mężczyzn

Być może nie w przypadku każdego mężczyzny jest niezbędna. Aczkolwiek jeżeli masz:

  • problem z zauważaniem przerwy pomiędzy brwiami,
  • posiadasz tak bujne, że podczas golenia przy okazji przycinasz je maszynką,
  • czujesz się jak neandertalczyk,
  • Twoja partnerka non stop zwraca Ci uwagę, że musisz coś z nimi zrobić,
  • albo sprawiają, że nawet jeśli jesteś wesoły znajomi pytają na co się złościsz.

To oznaka, że warto udać się w ręce specjalistek od brwi.

 

Pomimo obaw – regulacja brwi u mężczyn rządzi się innymi zasadami niż u kobiet. To dlatego decydując się na zabieg regulacji brwi pamiętaj o wyborze salonu, który specjalizują się w pielęgnacji skóry mężczyzn. Wówczas będziesz miał pewność, iż po zabiegu nadal będziesz wyglądał jak mężczyzna, a Twoje rysy twarzy nie stracą wyrazu.

 

Jak wygląda zabieg depilacji brwi u mężczyzn?

Podczas depilacji brwi u mężczyzn często w I fazie stosuje się wosk, gdyż podczas jednego pociągnięcia wyrywa wiele włosków, co dla mężczyzny oznacza mniejszy dyskomfort i krótszy zabieg. Następnie za pomocą pęstety reguluje się pojedyczne włosy w taki sposób aby brwi wyglądały estetycznie, ale nadal były gęste i grube. W ostatniej fazie zbyt długie włosy zostają skrócone – przycięte nożyczkami.

Bezpośrednio po depilacji Twoja skóra może być lekko zaróżowiona, dlatego decydując się na ten zabieg wybierz godziny popołdniowe.

Zdecydowany na pierwszy zabieg? Nie zwlekaj i zapisz się już dziś: +48697750769

[ssbp]