Do góry
mezoterapia szkolenie

Szkolenie

Pewnego dnia Robin Sharma powiedział:

„Najszybszym sposobem na potrojenie sukcesu jest podwojenie inwestycji w rozwój osobisty.”

Toteż dlatego nigdy nie przestaje się rozwijać, nigdy nie tracę pokory i ciągle inwestuje w siebie. I chociaż wielu ludzi może to irytować, to jednak tylko dzięki wytrwałości jestem w stanie wykonywać zabiegi nie tylko poprawnie, ale również w sposób bezpieczny, zgodny z aktualnym stanem wiedzy naukowej.

Dlatego właśnie 1 marca 2022 zdecydowałam się na udział w szkoleniu organizowanym przez Dermatic Aesthetic Academy

Szkolenie z technik stosowanych w mezoterapii

Jedno z pierwszych szkoleń z zakresu mezoterapii i jednocześnie kosmetologii estetycznej miałam przyjemność odbyć już w roku 2017. Wówczas był to dla mnie niezwykły przełom. Igła i strzykawka w ręce początkowo była przerażająca, pomimo 7 letniego doświadczenia jako asystent w klinice medycyny estetycznej. Zawsze szacunek do drugiego człowiek i jego ciała wyzwalał we mnie wielką odpowiedzialność jak spoczywała wówczas w moich rękach. I chyba pod tym względem nic się nie zmieniło.

Szkolenie z Katarzyną Urtnowską-Joppek
Mezoterapia igłowa - praktyka czyni mistrza
Dermatic szkolenie z mezoterapii

Wieloletnia praktyka, zatem po co do tego wracać? Po co kolejne szkolenie z czegoś co już wiesz?

Bardzo często to słyszę. Aczkolwiek nie jestem tylko kolekcjonerem certyfikatów. Uważam, że kosmetologia i medycyna w dzisiejszych czasach na tyle szybko się rozwijają, że jedyną możliwością pozyskania wysoko merytorycznej wiedzy jest właśnie uczestnictwo w szkoleniach. Oczywiście dużo czytam, aczkolwiek moim zdaniem internet zalewa nas dzisiaj przekoloryzowanym marketingiem, przekupionymi influencerami i wyforoshopowanymi zdjęciami. Szkolenie z osobą, która również jest praktykiem od wielu lat, próbowała wielu produktów, wkłada na uczelni i ma zdecydowanie większe doświadczenie od mnie, to główny powód dlaczego zdecydowałam się odświeżyć swoją wiedzę u Katarzyny Urtnowskiej-Joppek. Jestem wdzięczna Dermatic Aesthetic Academy za pokazanie możliwości pracy na różnych koktajlach, różnymi technikami, na wielu modelkach i modelach, a także na prawie każdym obszarze ciała.

Mezoterapia – co nowego?

  • Na rynku beauty pojawiło się wiele nowych marek produktów do mezoterapii, między innymi Venome, Dives, SRS
  • Z niektórych techniki infekcji się odchodzi (np. nappage stosowana jest aktualnie głównie w terapii blizn), pojawiły się nowe (dropping), a także nowe, jeszcze cieńsze igły zwiększające komfort zabiegu dla klientów.
  • Pojawiła się nowa, dobrze rokująca substancja (kwas bursztynowy) która świetnie sprawdza się przy cerach wrażliwych, naczyniowych.
  • Poszerzyła się wiedza z zakresu przeciwwskazań i możliwych reakcji pozabiegowych.

Mam nadzieję, że już niedługo będą mogli się Państwo przekonać na własnej skórze, jaki efekt przyniosło ostatnie szkolenie.

Zapraszamy do zapisów telefonicznych, bądź on-line za pośrednictwem aplikacji Booksy.pl

Warto również przeczytać:

Mezoterapia mikroigłowa – jak wygląda zabieg.

Mezoterapia RevitaCare Hair Care

CytoCare – Twój nowy eliksir młodości.

[ssbp]