Do góry

Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

Marzysz o wyjątkowych paznokciach. Stworzonych tylko dla Ciebie? Stylizacja paznokci i ich zdobienie  jest tym, co Cię wyróżni.


Są takie dni w których każda kobieta pragnie czuć się wyjątkowo. Czasem są to ważne uroczystości jak np. ślub, a czasem zwykła chęć poprawy humoru. Pomimo, że najczęściej klientki wybierają klasyczne malowanie paznokci, to jednak w ostatnich latach do łask wraca zdobienie paznokci. W naszym gabinecie kosmetycznym staramy się spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo następujące metody stylizacji paznokci:

Ombre

Metoda zdobienia paznokci polegająca na cieniowaniu dowolnie dobranych kolorów, w których przejście z koloru podstawowego na kolejny jest praktycznie niewidoczne. Ombre może być wykonane poprzecznie, podłużenie, na ukos, oraz na samej końcówce paznokcia.

Baby Boomer

Metoda zdobienia paznokci powszechnie uważana za nowoczesną alternatywę frencha. Polega na wycieniowaniu końcówki paznokcia w kolorze białym lub mlecznym, który przechodzi w kolory jasne zbliżone z naturalnym kolorem płytki paznokciowej. Efekt jest olśniewający, niezwykle estetyczny i schludny.

Sugar effect

Czyli efekt tzw. paznokci kandyzowanych. Podczas stylizacji wybrany, malowany żelem wzór zostaje pokryty pudrem akrylowym, a następnie utwardzony w lampie LED.

Metal Manix

To tzw. efekt lustra, podczas zabiegu na przedłużone paznokcie aplikuje się specjalny, zmikronizowany pyłek (złoty lub srebrny), który po dokładnym wmasowaniu w paznokieć pozwala uzyskać efekt jednolitej tafli lustra. Paznokcie zdobione tą metodą są niezwykle spektakularne.

Chameleon Effect

Jest to najnowsza metoda zdobiennictwa, polegająca na wmasowaniu w płytkę panzokciową specjalnego pyłu (w rozmaitej gamie kolorystycznej), która poza efektem jednolitej, lustrzanej tafli zmienia kolor w zależności od kąta padania światła. Powstała w ten sposób stylizacja paznokci sprawia, że wyglądają niezwykle elegancko i luksusowo.

Sweterek

Jest trójwymiarową metodą zdobienia paznokci, polegającym na imitowaniu wzorów znanych właśnie ze swetrów. Tego typu zdobienia są popularne zazwyczaj w sezonie zimowym, toteż stylizację wykonuje się na jasnych, pastelowych kolorach.

Swarovski Crystals

W ostatnich czasach zdobienie paznokci prawdziwymi kamieniami Swarovskiego stało się niezwykle popularną metodą zdobienia i stylizacji  paznokci. Ta dość ekstrawagancka i luksusowa stylizacja polega na wklejeniu w przedłużony paznokieć dowolną ilość kamieni. Do wyboru mamy wiele rozmiarów i kolorów, zatem możliwości zdobienia za pomocą kamieni Swarovskiego są nieograniczone.

Marmur

Jest abstrakcyjną metodą stylizacji paznokci polegającym na malowaniu i rozdmuchiwaniu pęknięć paznokcia w różnych miejscach, z wykorzystaniem kilku kolorów dających do złudzenia wzór podobny do tego, znajdowanego np na marmurze. Efekt końcowy jest niezwykle ciekawy i coraz chętniej wykorzystywany przez stylistów.

One stroke

Jest metodą malowania paznokci z wykorzystaniem farbek akrylowych. Dzięki zastosowaniu równego rodzaju pędzelków i technik z łatwością można namalować na paznokciach wzory kwiatowe, pejzaże czy też twarze postaci z kreskówek.

Cat Eye

Jest metodą, do której niezbędne jest wykorzystanie lakierów lub żeli magnetycznych. Dzięki zastosowaniu magnesu możemy w różnych płaszczyznach wytarzać mieniącą się smugę do złudzenia przypominającą kocie oko.

Nail Tattoo

Jest idealną metodą dla Pań, które dysponują dość skromnym czasem, a pragną posiadać piękne, malowane paznokcie. Zastosowanie różnego rodzaju tatuaży wodnych pozwala na błyskawiczne zdobienie płytki paznokci dający niesamowity efekt. Różnorodność tego typu wzorów pozwala na dobór obrazka zgodnego z gustem każdej klientki.

Cennik

Ombre 20 zł
Swarovski Crystals od 0,20/1 szt.
Metal Manix 20 zł
Chameleon Effect 20 zł
[ssbp]