Do góry

Babor

Babor

Luksusowe zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt.


Babor jest luksusową marką niemiecką, powstałą w 1956 roku. Od samego początku istnienia głównym założeniem firmy było profesjonalne zadbanie o skórę klientek przy wykorzystaniu najlepszych i najczystszych surowców naturalnych. Pomimo, że dopiero od kilku lat w Polsce zapanowała moda na stosowanie olejków w codziennej pielęgnacji skóry, to warto zauważyć iż topowym produktem marki BABOR, jest oliwka hydrofilna do demakijażu, którą to właśnie doktor Michael Babor stworzył jako pierwszy produkt marki.

Zastanawiasz się dlaczego jako profesjonalni kosmetolodzy wybraliśmy właśnie tą markę aby dbać o Twoją skórę? Odpowiedź jest jedna: cała filozofia marki Babor idealnie współgra z naszymi założeniami gabinetu kosmetycznego Bently Beauty.

Filozofia marki BABOR:

Wiedza i badania

Babor jako jedna z nielicznych na rynku marek kosmetycznych posiada własny dział badań i rozwoju. Dzięki temu na bieżąco opracowywane są nowe receptury kosmetyczne, badane rozmaite rośliny i wyciągi. A cały proces produkcji kosmetyków podlega restrykcyjnym kontrolom.

Rozwój i odpowiedzialność

Marka Babor świadomie wykorzystuje wszelkie surowce kosmetyczne dbając o środowisko i otaczający ekosystem. Jest to również jedna z nielicznych firm kosmetycznych, które nie prowadzą badań na zwierzętach.

Myśl przewodnia
BABOR LIKE

Lider,
Idea,
Know-how,
Entuzjazm.

BABOR LIKE to nasze zobowiązanie do nieustającego poszukiwania inspiracji i nowatorskich pomysłów w służbie piękna. Dzięki pozycji lidera w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej oraz dzięki blisko 60-letniemu doświadczeniu i wiedzy popartej badaniami tworzymy innowacyjne produkty i unikalne koncepcje zabiegów. Obrany przez nas przed laty kierunek stał się tradycją firmy.

(www.babor.pl)

Jeżeli podobnie jak nas, zauroczyła Państwa marka Babor zapraszamy do zapoznania się z wybranymi przez nas zabiegami pielęgnacyjnymi:

Linia BABOR Skinovage:

Advanced Biogen

Zabiegi regeneracyjne, przeznaczone dla cer osłabionych nadmiernym stosowaniem kosmetyków kolorowych, zniszczonych na skutek czynników zewnętrznych, nadmiernego opalania bądź jako regenerację po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz wszelkich peelingach.

Przeczytaj opis zabiegu ->

Vita Balance

Zabiegi nawilżające przeznaczone dla cer ubogich w wilgoć i tłuszcz. Pozwalają przywrócić prawidłową barierę hydrolipidową skórę. Intensywnie nawilżają. Polecane szczególnie w sezonie letnim i wakacyjnym.

Przeczytaj opis zabiegu ->

Calming Sensitive

Linia zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, szyję i dekolt przeznaczone dla cer wrażliwych, naczyniowych, a także tych z oznakami trądzika różowatego. Łagodzą podrażnienia, przywracają naturalną barierę ochronną skóry.

Przeczytaj opis zabiegu ->

Pure

Zabiegi oczyszczające skórę przeznaczone zarówno dla nastolatków jak i kobiet dojrzałych. Pozwalają na przywrócenie naturalnej fizjologii skóry i redukują wydzielanie sebum. Uzupełnienie minerałów i witamin pozwalają łagodzić objawy trądziku.

 

Lina Babor Men

Zabiegi kosmetyczne skierowane do Panów, którzy pragną zadbać o stan i kondycję swojej skóry. W zależności od typu cery sugerujemy 3 różne zabiegi: dla cery mieszanej, zmęczonej i suchej.

Cennik

[t]

Pure – zabieg dla cery młodzieńczej ze skłonnością do trądziku; 130 zł

Purifying anti-aging – zabieg dla cery dojrzalej z tendencją do zanieczyszczeń; 250 zł

Vita Balance – zabieg dla cery suchej; 190 zł

Blue Lagune – zabieg intensywnie nawilżający dla cery suchej i zmęczonej słońcem; 300 zł

Calming Sensitive – zabieg dla cery wrażliwej; 190 zł

Advanced Biogen – zabieg regenerujący dla cery dojrzałej; 190 zł

Collagen Biomatrix – zabieg kolagenowy przeznaczony dla cery dojrzałej; 200 zł

Babor Men – Perfect Skin – zabieg dla mężczyzn posiadających cerę mieszaną; 170 zł

Babor Men– Perfect Detox – zabieg dla mężczyzn posiadających cerę zmęczoną obajawami Jet Leg; 190 zł

Babor Men – Biomatrix – kolagenowa rewitalizacja cery dojrzałej u mężczyzn; 220 zł

Babor Men – Business Class – zabieg intensywnie nawilżający; 250 zł
[/t]

Inne zabiegi na Kosmetyka

[ssbp]
X