Do góry

Dłonie

Dłonie

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, manicure japoński, hybrydowy, SPA, przedłużanie paznokci, żel UV.


Codziennie dbasz o skórę twarzy, regularnie myjesz ją i nakładasz kosmetyki. A co ze skórą dłoni? Czy w ostatnim czasie nie stała się sucha, pomarszczona, pozbawiona delikatności i nawilżenia? Czy równie często dbasz o nie jak o swoją twarz? Zapewne NIE. A przecież zaniedbane dłonie i paznokcie często zdradzają nasz wiek, a także mówią o naszym statusie społecznym. Nie każdy potrafi zadbać o nie sam.
Bently Beauty to gabinet kosmetyczny, w którym Twoje dłonie i paznokcie przejdą niezwykłą metamorfozę.
Niewiele osób jest świadomych jak ważną rolę w dzisiejszych czasach odgrywa zdrowy wygląd. Bardzo często zdarza się, że pacjenci inwestują w dobry wygląd twarzy zapominając właśnie o rękach, które coraz częściej zdradzają nie tylko wiek, ale i status społeczny. Gładka skóra, odpowiedni kształt i długość paznokcia dobrane do całokształtu, idealnie usunięte skórki – sprawia, że dłonie wyglądaj nie tylko zdrowo, ale i ekskluzywnie.
Możliwość przedłużania płytki paznokcia metodą żelową i akrylową, zdobnictwo, a także odpowiedni dobór kosmetyków pielęgnacyjnych sprawiają, że ręce naszych klientów przez długi czas będą wyglądać niezwykle estetycznie, pięknie i młodo.
Jeżeli poszukujesz profesjonalnego studia paznokci – zapraszamy do Bently Beauty.

Bądź piękna

[ssbp]
X