Do góry

Manicure

Manicure

Zadbane dłonie i paznokcie to dla Nas żadne wyzwanie. Manicure biologiczny, cążkowy, japoński, kombinowany a może SPA? Zobacz co dla Ciebie mamy>

Manicure jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w naszym gabinecie. Przyjdź i przekonaj się jaką metamorfozę mogą przejść Twoje paznokcie. Bez względu na wiek, płeć – a nawet zawód.


Manicure biologiczny

Jest to najstarsza metoda pielęgnacji paznokci. Polega na profesjonalnym opracowaniu płytki paznokci – opiłowaniu z długości, zadbaniu o odpowiedni jej kształt i zarys brzegu wolnego paznokcia. Podczas manicure biologicznego nie następuje usunięcie skórek, a jedynie ich odłączenie od płytki paznokci i odsunięcie w kierunku wału paznokciowego. Po zabiegu paznokieć wygląda bardzo naturalnie. Bezpośrednio po płytkę paznokcia można przykryć specjalną odżywką, bądź kolorowym lakierem. Zabieg wymaga regularnych wizyt w gabinecie, a także pielęgnacji skórek specjalną oliwką.

Manicure cążkowy

Jest najczęściej wybieraną metodą dbania o estetyczny i zdrowy wygląd paznokci. Różnica pomiędzy manicurem biologicznym i cążkowym polega na dodatkowym zastosowaniu metalowych, sterylizowanych narzędzi w celu wycięcia, usunięcia skórek. Efekt końcowy jest niezwykle estetyczny, zwłaszcza u klientów, którzy posiadają silnie narastające skórki. W przypadku Pań bezpośrednio po zabiegu można zastosować malowanie paznokci tradycyjnym lakierem. Zabieg wymaga regularnych wizyt w celu podtrzymania efektu. Ponadto często zaleca się dodatkową pielęgnację w postaci oliwek i kremów do skórek. W sezonie jesienno zimowym manicure cążkowy warto jest wzbogacić masażem dłoni wraz z maską odżywczą, masażem i parafiną.

Manicure japoński

Stanowi wyjątkową metodę pielęgnacji całej płytki paznokciowej dającej efekt zdrowych, lśniących paznokci. Podczas zabiegu poza samym opiłowaniem z długości wolnego brzegu paznokcia i usunięciem skórek dochodzi do wyrównania wszelkich niedoskonałości płaszczyzn paznokcia, a następnie wmasowanie specjalnego preparatu wzmacniającego, odżywiającego i pielęgnującego jej całą powierzchnię. Efekt zabiegu utrzymuje się do 10 dni. Po tym czasie należy powtórzyć manicure japoński, bądź wykonać tradycyjny manicure cążkowy. Bezpośrednio po wykonaniu manicure japońskiego nie wykonuje się malowania płytki paznokcia dodatkowymi odżywkami i lakierami. Zabieg skierowany szczególnie do Panów, a także Pań chcących zregenerować płytkę paznokcia po wcześniejszych stylizacjach.

Cennik

Manicure biologiczny30 zł
Manicure cążkowy35 zł
Manicure japoński60 zł
Manicure SPA75 zł
[ssbp]
X