Do góry

Żel

Żel UV

Długie piękne paznokcie? Żel UV to świetne rozwiązanie.

Marzysz o pięknych paznokciach, ale Twoje naturalne często się łamią i kruszą? Pragniesz mieć piękne długie paznokcie? Jeżeli tak – żel UV- okaże się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.


Przedłużanie płytki paznokciowej metodą żelową jest jedną z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Dzięki zastosowaniu specjalnego żelu utwardzanego pod wpływem promieniowania UV możemy dowolnie przedłużać płytkę paznokcia nie obawiając się, że paznokcie będą się wyginać, pękać lub kruszyć.

Ta metoda skierowana jest do Pań, których naturalne paznokcie często ulegają uszkodzeniu, a pragną posiadać piękne, długie paznokcie.

Przedłużenie zazwyczaj odbywa się na tipsie lub formie. Paznokieć można przedłużyć na dowolną długość, zachowując oczywiście zdrowy rozsądek, który sprawi, że będą wyglądały estetycznie. Dzięki przedłużaniu paznokci na formie dodatkowo możemy nadać paznokciom odpowiedni naturalny kształt uwzględniając wiele parametrów – dobrze znanych profesjonalnym stylistom paznokci, takich jak:

  • krzywa C
  • apex
  • tunel
  • linia włosa
  • okolice stresu

Przedłużanie paznokci metodą żelową jest jedną z najczęściej wybieranych stylizacji przez Panny Młode.

Stylizacja paznokci wykonywana z zastosowaniem żelu UV nie ingeruje agresywnie w naturalną płytkę paznokcia i nie niszczy jej. Po założeniu paznokci można regularnie je uzupełniać, bądź zdjąć i wykonać tradycyjny manicure japoński.

W Bently Beauty staramy się dawać klientom to co najlepsze. Dlatego w naszym gabinecie pracujemy na żelach UV marki Indygo. W palecie kolorów znajdą Państwo ponad 130 kolorów, których liczba rośnie z każdym sezonem.

Dodatkowo każdy paznokieć może być ozdobiony na wybrany kolor począwszy od cieniowania (ombre) poprzez tatuaże wodne (Nail Tattoo) czy efekt lustra (Metal Manix). Bardziej wymagającym klientom proponujemy ozdabianie paznokci kamieniami Swarovskiego, natomiast ceniącym klasykę – niezawodny French.

Zastanawiasz się jakie jeszcze zalety ma wykonanie stylizacji paznokci metodą żelową w gabinecie kosmetycznym Bently Beauty? Przede wszystkim wyznaczamy wysokie standardy jakości oraz higieny. Pracujemy w rękawiczkach, wiemy czym jest dezynfekcja, pilniczki zawsze są jednorazowe, a frezy i cążki sterylizujemy w autoklawie.

Cennik

Żel UV na naturalnej płytce100 zł
Przedłużanie140 zł
Uzupełnienie od 90 zł
Cyrkonie Swarovskiego 0,40 zł/sztukę
[ssbp]
X