Do góry

Henna brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs

Podkreślanie walorów kobiecej urody ma swoją tradycjnę od najdawniszjych lat. Piękne stroje, biżuteria i zabiegi kosmetyczne sprawiają, iż kobiety nie tylko wyglądają pięknie, ale również się tak czują. Farbowanie brwi i rzęs za pomocą henny to jeden z najstarszych zabiegów upiększających, który nie tylko przetrwał do dziś, ale nadal stanowi główny element naturalnego podkreślania kobiecej urody.

Powszechnie mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy.

To dlatego tak wiele kobiet największą uwagę przywiązuje do makijażu oczu.

Jak jednak sprawić aby bez niego nadal przyciągaly wzrok innych?

Przede wszystkim dobrze wystylizowanymi brwiami i przyciemnionymi rzęsami.

Do tego wszystkiego właśnie służy zabieg henny brwi i rzęs.

Pomimo powszechnej opinii brwi farbowane henną wcale nie muszą wyglądać sztucznie. Wszystko zależy między innymi od doboru koloru henny do typu urody, a także regulacji zgodnie z kształtem twarzy i powszechnie przyjętymi regułami. Aktualnie dla blondynek o zimnym typie urody stosuje się hennę żelową – grafitową, u tych z ciepłą tonacją – hennę brązową. Podobnie bywa u kobiet noszących włosy rude. W przypadku brunetek i szatynek, aby zintesyfikować wyraz dodaje się małą domieszkę czarnej henny proszkowej, która może również zabarwiać skórę. Efekt henny brwi nie jest trwały. Utrzymuje się 2-3 tygodnie. Po tym okresie zaleca się powtórzyć zabieg.

Henna rzęs powszechnie wykonywana jest w kolorze czarnym. Niezwykle spektakluarny efekt osiąga się u kobiet o jasnych brawiach i rzęsach. Bardzo często okazuje się, że podkreślenie oczu czarną henną może z powodzeniem zastąpić codzienne farbowanie rzęs tuszem. Naturalna, czarna henna nie obciąża i nie niszczy włosów. Coraz częściej stylistki rzęs zalecają farbowanie jasnych rzęs na 2 tygodnie przed zabiegiem ich przedłużania. Wówczas znacznie łatwiej jest je precyzyjnie dokleić.

Ważnym elementem henny brwi jest również ich dokładna regulacja.

W zależności od zagęszczenia niechcianych włosków możemy wykonać depilację woskiem, pęsetą – bądź depilację łączoną.

W gabinecie kosmetycznym Bently Beauty przywiązujemy ogromną uwagę do naturalnego podkreślania piękna, dlatego zabieg henny wraz z regulacją brwi to jeden z naczych czołowych zabiegów.

Zapraszamy do rezerwacji terminów on-line lub telefonicznie: +48697750769

Bently Beauty

ul. Grunwaldzka 519C

Plewiska

Inne zabiegi na Kosmetyka

[ssbp]