Do góry

Stopy

Stopy – zabiegi pielęgnacyjne

Pedicure frezarkowy, zabiegi podologiczne, pielęgnacja stopy cukrzycowej i wrastających paznokci.


Bez względu na to ile mamy lat, a także jaki zawód wykonujemy nogi pokonują codziennie kilka kilometrów dźwigając jednocześnie nasze ciało. Nasze stopy są do tego oczywiście przyzwyczajone. Niestety częste ich nadwyrężanie spowodowane:

  • uprawianiem rozmaitych sportów, które niefizjologicznie obciążają dany ich obszar (np. balet),
  • noszeniem niewygodnego, często nieprzewiewnego obuwia (szpilki, obuwie źle wyprofilowane, z tworzywa sztucznego),
  • regularnym korzystaniem z miejsc publicznych bez zabezpieczeń stóp od zakażeń (baseny, siłownie, kluby fitness, hotele)

sprawia, że zarówno podeszwa stóp jak i paznokcie wymagają profesjonalnej pielęgnacji. Nie rzadko zdarza się, że poza tradycyjnym pedicure coraz większe grono klientów sięga po pomoc specjalisty od problemów ze stopami i ich paznokciami – czyli podologa.

Jeżeli chcesz nauczyć się prawidłowej pielęgnacji Twoich stóp, zadbać o ich aktualne mankamenty, bądź sprawić sobie odrobinę przyjemności – nie zwlekaj i już dziś zapisz się do naszego gabinetu kosmetycznego Bently Beauty.

Poza szeroką gamą zabiegów pielęgnacyjnych i podologicznych prowadzimy także sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji domowej marki Allpresan, które posiadają szeroką gamę preparatów dedykowanych również diabetykom.

 

Koniecznie przeczytaj nasze wpisy na blogu:

10 powodów dla których warto wykonać pedicure w gabinecie Bently Beauty

Klamra Frasera – wrastające paznokcie to już nie Twój problem!

Bądź piękna

[ssbp]